delikatne przedmioty

Przeprowadzka a delikatne przedmioty. Jak je zabezpieczyć?

Organizowanie przeprowadzki jest wyzwaniem i dlatego musimy podejść do zadania logistycznie. Obowiązkowo zabezpieczmy przedmioty, które mogłyby ulec zniszczeniu, szczególnie wartościowe.

Najwyższy standard usług firmy przeprowadzkowej

Przeprowadzka powinna być bezpieczna i sprawna. Jest to przedsięwzięcie wymagające doskonałej organizacji. Musimy znaleźć odpowiednią firmę, która przewiezie nasz dobytek do nowego mieszkania czy domu.  Poszukują specjalistów w branży, kierujmy się doświadczeniem. Global Service zapewnia satysfakcję i zadowolenie, dzięki kwalifikacjom pracowników, szerokiej gamie oferowanych samochodów oraz używanie profesjonalnych materiałów zabezpieczających, gwarantujących najwyższy standard usług. Unikniemy niepotrzebnego stresu, który zazwyczaj towarzyszy przeprowadzkom. Możemy zlecić firmie również pakowanie przedmiotów oraz ich rozpakowanie i ustawienie w wyznaczonym miejscu. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ mamy pewność, że wszystko zostanie odpowiednio zabezpieczone, więc podczas transportu nie ulegnie zniszczeniu.

Przeprowadzka a delikatne przedmioty. Jak je zabezpieczyć

Firma przeprowadzkowa zadba o zabezpieczenie delikatnych przedmiotów. Chodzi o dzieła sztuki jak: obrazy, rzeźby, ceramikę, szkło. Nigdy nie odtworzymy antyków, gdy coś złego stanie się w drodze, a takie sytuacje mają miejsce, gdy nie zostaną odpowiednio zapakowane. Obrazy muszą być transportowane w pozycji pionowej, przypięte pasami i przymocowane linkami oraz taśmami, natomiast szkło i rzeźby układane są pojedynczo. Ważne są pudła, w których znajdą się delikatne przedmioty. Kartony powinny być odpowiedniej grubości i wielkości. Do pakowania używa się folii bąbelkowej, wypełniaczy i pianki. Pudełka powinny być opisane i oznaczone jako zawierające kruche przedmioty, z tego względu, by zostały odpowiednio ułożone w samochodzie. Podczas hamowania, skręcania czy wybojów na drodze, nie mogą się przesuwać.