Blog

przeprowadzka mebli BLOG

ABC transportu mebli

Przeprowadzka wiąże się zazwyczaj z zabraniem nie tylko przedmiotów osobistych, ale także dużych elementów, takich jak meble. Duże znaczenie ma więc odpowiednie przygotowanie się do całego procesu i przeprowadzenie go zgodnie z najwyższymi standardami. O czym warto pamiętać w czasie transportu mebli? Temat ten omawiamy w naszym artykule. Czytaj dalej “ABC transportu mebli”

przeprowadzka BLOG

Przeprowadzki międzynarodowe nie takie straszne jak je malują

Przeprowadzki, to w obecnych czasach nieodłączna część życia człowieka. Każdy, kto chociaż raz zmuszony był zmienić miejsce zamieszkania, wie, że jest to zadanie stresujące, trudne oraz czasochłonne, wymagające zaangażowania mnóstwa czasu i energii. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy w grę wchodzi przeprowadzka międzynarodowa – im większa odległość, tym bardziej rosną koszty i zwiększa się ryzyko, że coś może pójść nie tak. Tymczasem jest to zadanie, z którym można sobie łatwo poradzić. Czytaj dalej “Przeprowadzki międzynarodowe nie takie straszne jak je malują”

przeprowadzka BLOG

Jak przygotować dziecko do przeprowadzki?

Przeprowadzka jest stresującym wydarzeniem dla osoby dorosłej, a dla dziecka może być ogromnym przeżyciem. Kluczowe może się okazać to, abyśmy je dobrze do niej przygotowali. O czym powinniśmy pamiętać i na co koniecznie zwrócić uwagę, aby był to dobry czas dla nas wszystkich i mimo lęku i zdenerwowania radość ze zmiany na lepsze? Sprawdź jak zadbać o dziecko w czasie przeprowadzki. Czytaj dalej “Jak przygotować dziecko do przeprowadzki?”