firma przeprowadzkowa

Z jakimi kosztami wiążą się przeprowadzki firm na terenie…

Kiedy firma zmienia lokalizację, konieczne staje się zorganizowanie sprawnej i szybkiej przeprowadzki. Przewiezienie całego mienia ze starej siedziby do nowej wiąże się zawsze ze sporym zamieszaniem. Pakowanie biurowych sprzętów, dokumentów, rzeczy każdego z pracowników, demontaż mebli, a następnie odpowiednie zabezpieczenie przewożonych przedmiotów tak, aby podczas transportu nie zostały one uszkodzone, to zadania wymagające całkowitego zaangażowania.

Jeżeli chcemy zająć się tym na własną rękę, będzie to skutkowało chwilowymi przerwami w pracy biura, ponieważ wszyscy pracownicy będą musieli zająć się organizacją przeprowadzki i aktywnie w niej uczestniczyć. Najlepszą metodą, by nie tracić ciągłości pracy oraz mieć pewność całkowicie bezpiecznych i sprawnie zrealizowanych przenosin, jest wynajęcie firmy przeprowadzkowej. Dzięki profesjonalnej pomocy każda przeprowadzka odbędzie się w błyskawicznym tempie.

Usługi przeprowadzkowe firm cieszą się największym zainteresowaniem w dużych aglomeracjach miejskich. Warszawa to stolica naszego kraju i jednocześnie największe polskie miasto. To też krajowe centrum biznesowe, gdzie swoje siedziby ma niezliczona ilość przedsiębiorstw. Znajdujące się w Warszawie firmy często zmieniają swoją lokalizację. Szukają wtedy fachowej pomocy w zorganizowaniu i zrealizowaniu przeprowadzki. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Państwu, ile mniej więcej kosztuje usługa przeprowadzkowa na terenie Warszawy.

Ile trzeba zapłacić za przeprowadzkę w Warszawie?

Przygotowując cennik naszych usług, braliśmy pod uwagę fakt, iż bardzo często to właśnie cena jest czynnikiem decydującym o zatrudnieniu danej firmy przeprowadzkowej. Koszty usług przeprowadzkowych świadczonych przez naszą firmę różnią się w zależności od miasta. Przyjmujemy dwa podstawowe sposoby wyceny: na podstawie cennika godzinowego albo indywidualną wycenę, której podstawą jest wizja lokalna i wywiad z klientem.

Cennik godzinowy jest uzależniony od tego, ilu pracowników będzie zatrudnionych do danej przeprowadzki. Jeżeli wystarczy dwóch pracowników z samochodem do 40 m3, wtedy za godzinę pracy liczymy sobie od 110 zł. Jeśli potrzebne są trzy osoby z samochodem, koszt godzinowy to 140 zł. W przypadku, gdy konieczne jest zatrudnienie czterech osób z samochodem, cena wzrasta do 165 zł za godzinę pracy zespołu.

W przypadku przeprowadzek firm najczęściej wybierana jest wycena usługi przeprowadzkowej na podstawie wizji lokalnej i wywiadu z klientem. Nasi pracownicy odwiedzają siedzibę klienta w umówionym wcześniej terminie i przeprowadzają gruntowną wizję lokalną. Sporządzają dokładną listę mienia, odpowiadają na wszelkie pytania i wyjaśniają, jak krok po kroku przebiegać będzie przeprowadzka. Cena jest uzależniona od tego, ilu pracowników naszej firmy będzie zaangażowanych w daną przeprowadzkę. Koszt 1 godziny pracy jednego naszego pracownika na terenie Warszawy to 38,5 zł. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji, ponieważ dzięki niej możliwe jest precyzyjne oszacowanie kosztów każdej przeprowadzki. Nasi pracownicy mają dużą wiedzę i doświadczenie z zakresu przeprowadzek, dlatego przygotują staranną wycenę, która zostanie zapisana w umowie.