przeprowadzka urzędu

Rodzaje oferowanych przez Global Service pakietów przeprowadzek

Nasza firma transportowa specjalizuje się w wykonywaniu przeprowadzek firm do nowego biura oraz osób prywatnych do nowego miejsca zamieszkania już od wielu lat. Obecnie posiadamy aż 4  biura, czyli swoje centra logistyczne w 4 różnych miastach: w Warszawie, w Gdańsku, w Łodzi i w Bydgoszczy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać sprawnie przeprowadzki naszych klientów zarówno w obrębie miast, jak i na terenie całej Polski. Wykonujemy także przeprowadzki międzynarodowe. Jesteśmy bardzo elastyczni i nasi klienci mogą skorzystać z naszych usług w różnym zakresie. Oferujemy trzy pakiety/wersje świadczonych usług przeprowadzkowych. Każda z nich obejmuje inny zakres wykonywanych przez nas usług. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu dokładniej opiszemy każdy pakiet świadczących usług przeprowadzek.

Wersja ekonomiczna przeprowadzek

Wersja ekonomiczna to podstawowy zakres usług, który obejmuje wyniesienie zapakowanych przez Państwa paczek, mebli i sprzętu elektronicznego, załadowanie ich na samochód dostawczy, przewiezienie do nowego miejsca zamieszkania lub do nowego biura, a następnie ich wyniesienie i wniesienie do środka. Jest to bardzo popularny rodzaj usługi wśród naszych klientów, zwłaszcza wśród osób prywatnych, które często nie chcą powierzać pakowania swoich rzeczy prywatnych osobom z zewnątrz. My dajemy Państwu taką możliwość.

Wersja Standard przeprowadzek

Nieco większy zakres usług oferujemy w pakiecie Standard. Oprócz bowiem działań z pakietu ekonomicznego, pomagamy naszym klientom w zaplanowaniu wszystkich działań, dostarczamy im kartony, różnego typu zabezpieczenia oraz inne materiały, które z pewnością będą przydatne przy pakowaniu rzeczy oraz przy ich podpisywaniu. Dzięki temu nie muszą Państwo samodzielnie kupować kartonów lub prosić o ich udostępnienie w okolicznych sklepach tylko od razu macie od nas wszystko, czego potrzebujecie. Przed dostarczeniem kartonów, do Waszego obecnego biura lub miejsca zamieszkania przyjedzie nasz doradca i dokładnie przeliczy ile kartonów i materiałów pakowych będziecie potrzebowali, żeby bez problemu zmieścić cały swój majątek.

Wersja Exclusive przeprowadzek w Global Service

Wersja Exclusive to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Korzystając z takiego pakietu kompleksowej przeprowadzki klient nie musi nic robić, tylko powierza nam wykonanie wszystkich niezbędnych czynności. Nasi fachowcy przyjadą do Państwa biura lub do Państwa domu, zapakują wszystkie Wasze rzeczy osobiste oraz całe Wasze wyposażenie, w razie potrzeby rozkręcą meble, żeby można je było łatwiej przewieźć, a także odłącza kable od przewożonego sprzętu RTV i AGD. W trakcie pakowania Waszego mienia, dokładnie wszystko zabezpieczymy, żeby w trakcie transportu nie doszło do powstania żadnych uszkodzeń. Po przewiezieniu wszystkich rzeczy do nowego biura lub do nowego domu czy mieszkania, wszystko oczywiście wniesiemy, poskręcamy z powrotem meble, podłączymy wszystkie przewiezione urządzenia elektroniczne, a jeżeli będą Państwo chcieli to wypakujemy także resztę rzeczy.

Nasz firma świadczy także inne usługi związane z przeprowadzkami. Jeżeli nie mają Państwo co w danej chwili zrobić z częścią swoich rzeczy lub z meblami, oferujemy usługi magazynowania mienia. W trakcie przeprowadzki jesteśmy również w stanie dokonać utylizacji mebli czy sprzętu elektronicznego, których nie chcecie ze sobą zabierać do nowego miejsca. Wszystkie niepotrzebne już Wam przedmioty zawieziemy do punktów recyklingu, i nie będziecie musieli już sami się tym zajmować.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych przez nas pakietów usług zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych biur. Dokładne dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie.