Realizacje

Zatrzymane w kadrze – przeprowadzka przeprowadzce nie równa. Zachęcamy do zerknięcia jak cały proces przeprowadzki firm, instytucji lub mieszkań prywatnych wygląda od kuchni.

 

Wybrane usługi przeprowadzkowe wykonywane dla firm.

przeprowadzka biura

Przeprowadzka Ulstein Gdynia

Kompleksowa przeprowadzka 85 stanowisk pracy do biurowca klasy A na ul Łużycką. Przeprowadzka została wykonana w 2 dni robocze, po godzinach funkcjonowania firmy tak aby nie zakłócać jej funkcjonowania. Zakres prac obejmował odłączanie i podłączanie sprzętu IT, biurowego. Demontaże wyposażenia meblowego wraz z zabudowami kuchennymi i wyspami 8 osobowymi na open-space. Pełna aranżacją nowych pomieszczeń według layoutu przekazanego przez Zamawiającego.

przeprowadzka urzędu

Przeprowadzka 3 wydziałów Urzedu Marszałkowskiego w Gdańsku

Kompleksowa relokacja 85 stanowisk pracy, wraz z aktami, meblami oraz pozostałym wyposażeniem biurowym. Usługa odbywała się na teranie Gdańska z ulicy Rzeźnickiej i Augustyńskiego na ul Długi Targ i ul Okopową.

przeprowadzka banku

Przeprowadzka Banku BPH w Krakowie

Dwu etapowa przeprowadzka 350 stanowisk pracy z dwóch lokalizacji do nowej siedziby Banku w nowoczesnym centrum biurowym przy ul Życzkowskiego w Krakowie.

przeprowadzka urzędu pracy

Przeprowadzka Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Przeprowadzka 60 stanowisk pracy i zasobu archiwizacyjnego pomiędzy lokalizacjami na terenie Gdańska.

przeprowadzka pkp

Stała obsługa centrali PKP Intercity w Warszawie

Liczne relokacje mienia i archiwów pomiędzy oddziałami na terenie Warszawy jak również kraju.

przeprowadzka biura honda warszawa

Przeprowadzka biur Hondy w Warszawie

Zmiana siedziby “Honda” na ternie Warszawy. Przewóz 75 stanowisk pracy oraz 350mb archiwum zakładowego. Usługa obejmowała pakowanie i rozpakowanie rzeczy osobistych pracowników firmy oraz akt z archiwum.

przeprowadzka gpec

Przeprowadzki dla GPEC w Gdańsku

Stała obsługa GPEC sp z o.o. – relokacje pomiędzy jednostkami firmy na terenie Gdańska.

przeprowadzka banku bph

Przeprowadzka Banku BPH

Relokacje i przewozy pełnego wyposażenia biur z siedziby banku BPH. Relokowanych było 120 stanowisk pracy wraz z dokumentacją.

przeprowadzka agencji reklamowej

Przeprowadzka agencji Reklamowej “Walk”

Relokacje i przewozy pełnego wyposażenia biur z dwóch siedzib do centrum biurowego “Dzielna 60”. Przedmiotem usługi była relokacja 85 stanowisk pracy, w tym meble o wysokiej wartości ( projekty autorskie ), sprzęt poligraficzny, dokumentacja projektowa.

przeprowadzka biura wipro

Stała współpraca z Wipro IT Services Poland

Przeprowadzka siedziby biur z kompleksu Arkońska Bussines Park do Alchemii. 120 stanowisk pracy wraz z wyposażeniem biurowym i dokumentami. Czas realizacji 2 dni. Stałą współpraca wsparcia dla biur.

przeprowadzka biura hydroprojekt

DHV Hydroprojekt Sp. z o.o.

Przeprowadzka siedziby biur z 3 piętrowego budynku biurowego do nowoczesnego centrum biurowego Dzielna 60. W zakres przeprowadzki wchodziła relokacja 220 stanowisk pracy wraz z wyposażeniem biurowym i dokumentami. Przewozem mienia do magazynów. Utylizacja zbędnego mienia.

przeprowadzka biura

Przeprowadzka biur “Budimex S.A.”

Kompleksowa przeprowadza biur budowy dla “Budimex s.a.”. Usługa obejmowała przewóz 70 stanowisk pracy oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych na odległości 70 km. Czas realizacji 1 dzień.

przeprowadzka sądu

Przeprowadzka sądu rejonowego w Olsztynie

Kompleksowa przeprowadzka siedziby Sądu Rejonowego w Olsztynie. 280 stanowisk pracy wraz z podręcznymi archiwami i pozostałym wyposażeniem biurowym. Spakowanie i rozpakowanie zgodnie z sygnaturami oraz przewozy blisko 3500 mb akt archiwów sądowych wraz z demontażem i powrotnym montażem oraz rozlokowaniem zgodnie z planem regałów archiwizacyjnych.

przeprowadzka pkp pkm

Przeprowadzka siedziby Pomorskiej Kolei Metropolitalnej “PKM”

Przeprowadzka siedziby biur PKM z ul Żaglowej  do nowo powstałej siedziby przy ul Budowlanych. Do zakresu przeprowadzki należało: pakowanie rzeczy osobistych pracowników, przewozy 75 stanowisk pracy oraz wszelkiego innego wyposażenia biur. Pakowanie i rozpakowanie archiwum oraz przewóz 45 szt szaf pancernych.

przeprowadzka urzędu

Przeprowadzka siedziby gdańskiego konserwatora zabytków

Usługa obejmowała przewóz wyposażenia biurowego i zasobu archiwalnego 350 mb. Przeprowadzka wymagała także spakowania, przewozu oraz rozpakowania niebagatelnej ilości dokumentów archiwów podręcznych ok 1200 szt kartonów przeprowadzkowych.

przeprowadzka urzędu

Przeprowadzka 9 wydziałów pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego

Relokacje 170 osób wraz z pełnym wyposażeniem biurowym. Prace z racji konieczności utrzymania ciągłości funkcjonowania urzędu odbywały się w godzinach wieczorno nocnych.

przeprowadzka banku

Przeprowadzki Alior Banku na terenie Gdańska

Relokacje 300 osób wraz z pełnym wyposażeniem biurowym. Relokacje pomiędzy lokalizacjami ul Piastowska a Pałubickiego.