Cennik przeprowadzek i usług Global Service

Poniżej znajdą Państwo dokładny cennik przeprowadzek oraz innych świadczonych przez nas usług. Cena to jeden z najważniejszych czynników, które mają wpływ na wybór firmy do przeprowadzki w Warszawie i nie tylko. Global Service przygotował cennik tanich przeprowadzek do różnych miast i krajów. Nasz sukces opiera się m.in. na podawaniu precyzyjnych i optymalnych cen. Przyjmujemy dwa główne sposoby wyceny: wycena na podstawie jednolitego cennika godzinowego oraz wycena po przeprowadzeniu wizji lokalnej i wywiadzie z Klientem.

Wyceny na podstawie taryfikatora godzinowego są wykorzystywane dla przeprowadzek ekonomicznych, natomiast wyceny ryczałtowe stosujemy po wizji lokalnej dla przeprowadzek exclusive.

Przeprowadzki – cennik godzinowy

Udostępniamy jednolity taryfikator dla usług w wersji ekonomicznej, gdzie wartość usługi jest wyliczana na podstawie prostego algorytmu – czas pracy, ilość godzin mnożymy przez stawkę godzinową odpowiednią do ilości pracowników i samochodów zaangażowanych w przeprowadzkę.

 

 

Cennik przeprowadzki – Warszawa (stawki godzinowe)

SAMOCHÓD 20 M3 WYM.  4,2 x 2,2 x 2,2

2 PRACOWNIKÓW PLUS SAMOCHÓD 20M3 – od 170,00 PLN ZA 1H PRACY ZESPOŁU

3 OSOBY PLUS SAMOCHÓD 20M3 –  od 230,00 PLN ZA 1H PRACY ZESPOŁU

 

SAMOCHÓD 40 M3 WYM.  6,5 x 2,5 x 2,45

3 PRACOWNIKÓW PLUS SAMOCHÓD DO 40M3 – od 260,00 PLN ZA 1H PRACY ZESPOŁU

4 OSOBY PLUS SAMOCHÓD DO 40M3 –  od 320,00 PLN ZA 1H PRACY ZESPOŁU

 

Cennik przeprowadzki – Gdańsk (stawka godzinowa)

2 PRACOWNIKÓW PLUS SAMOCHÓD 20M3 –  150,00 PLN ZA 1H PRACY ZESPOŁU

3 OSOBY PLUS SAMOCHÓD DO  20M3 –  180,00 PLN ZA 1H PRACY ZESPOŁU

4 OSOBY PLUS SAMOCHÓD  20M3 –  230,00 PLN ZA1 H PRACY ZESPOŁU

 

Cennik przeprowadzki – Łódź (stawka godzinowa)

2 PRACOWNIKÓW PLUS SAMOCHÓD DO 40M3 – 150,00 PLN ZA 1H PRACY ZESPOŁU

3 OSOBY PLUS SAMOCHÓD DO 40M3 –   200,00 PLN ZA 1H PRACY ZESPOŁU

4 OSOBY PLUS SAMOCHÓD DO 40M3 –   270,00 PLN ZA 1H PRACY ZESPOŁU

 

 

Cennik ryczałtowy dla przeprowadzek exclusive

Ten sposób obliczania ceny stosujemy dla przeprowadzek, w których wielkość, rodzaj i wartość mienia oraz pozostałe usługi są ponad standardowe. Wycena sporządzana w ten sposób oparta jest na szeregu czynników oraz oczekiwań naszych Klientów. Wyceny ryczałtowe są wykonywane dla przeprowadzek typu exclusive i dotyczą wszystkich miast w Polsce. Aby wycenić usługę, możemy umówić się na spotkanie z Klientem i uzyskać wszystkie potrzebne informacje lub przeprowadzić wizję lokalną, podczas której zapoznamy się ze szczegółami usługi. Do wyceny potrzebne jest nam konkretne zdefiniowanie Państwa potrzeb, określenie sposobu realizacji przeprowadzki, a także stworzenie harmonogramu wykonywanego transportu.

Wyceny przeprowadzek firmowych

W przypadku wycen przeprowadzek firmowych stosowane są metody wyceny na podstawie wizji lokalnej lub w wyjątkowych wypadkach – na podstawie nadesłanych materiałów, w skład których musi wchodzić lista mienia wraz ze zdjęciami. Wizyty naszych pracowników mogą Państwo traktować nie tylko jako wizję lokalną, ale również jako spotkanie doradcze. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegółową ofertę firmy Global Service. Takie spotkania pomogą w sprawnym przygotowaniu i przeprowadzeniu całego procesu przeprowadzki.

WYNAJEM PRACOWNIKÓW DO USŁUG PRZEPROWADZKOWYCH DLA FIRM

Od 36,50 PLN za 1h pracy

PRZEPROWADZKI FIRM WARSZAWA

Od 38,50 PLN za 1h pracy za jednego pracownika (istnieje minimum logistyczne)

PRZEPROWADZKI FIRM GDAŃSK

Od 36,50 PLN za 1h pracy za jednego pracownika (istnieje minimum logistyczne)

PRZEPROWADZKI FIRM ŁÓDŹ

Od 500 PLN

Cennik przeprowadzek międzynarodowych

PRZEPROWADZKI ZAGRANICZNE

Od 0,85 PLN za 1 km

Możliwości uzyskania wyceny kosztów przeprowadzki i transportu mienia:

  • Przeprowadzki firm – wycenę przeprowadzki firm należy stworzyć jak najbardziej precyzyjnie, tak aby przewidzieć wszelkie zagrożenia, jakie mogą powstać podczas realizacji usługi. Trzeba również zbadać zakres prac i omówić oczekiwania Klienta. Najlepszym sposobem jest wizyta naszych pracowników. Opcja dostępna jest w Warszawie, Gdańsku, Łodzi i Bydgoszczy,
  • Przeprowadzki międzynarodowe – wycenę, podobnie jak w przypadku firm, należy przygotować po wizycie handlowca lub po przesłaniu listy mienia i zdjęć. Opcja dostępna na terenie Polski i Niemiec,
  • Przeprowadzki dla osób prywatnych – wycena na podstawie nadesłanej listy mienia lub wizyty pracownika, która nie jest obligatoryjna,
  • Przeprowadzki dla osób prywatnych – według cennika godzinowego,
  • Transport mebli i mienia– wycena na podstawie opisu w zamówieniu, miejsce załadunku, miejsce rozładunku, szczegółowy opis ładunku oraz przewidywany czas załadunku i rozładunku.

Jeśli obraz przeprowadzki będzie pełny to cena będzie optymalna. Wszelkie szczegóły dotyczące zakresu prac, ilości mienia do przeprowadzki oraz oczekiwań Klienta muszą znaleźć się w umowie przeprowadzki i być określone konkretną, ustaloną ceną.